Budynek produkcyjno-magazynowy cz. 1/2

Miejscowość: Borownica

Budynek produkcyjno-magazynowy z zapleczem socjalnym zaprojektowaliśmy w technologii stalowej jako budynek halowy wielonawowy z konstrukcją dachu w postaci dźwigarów kratowych oraz belek pełnych dwuteowych. Opracowanie wykonane przez nas obejmowało zarówno projekt budowlany jak i warsztatowo-wykonawczy.

Budynek produkcyjno-magazynowy cz. 2/2

Miejscowość: Borownica

Drugą, oddzielną część budynku w Borownicy również projektowaliśmy w technologii 3D BIM. Dzięki wizualizacji oraz możliwości łatwego przeglądania modelu na budowie ograniczamy błędy do minimum.

Regał pod oprzyrządowanie APBt SL

Miejscowość: Sandomierz

Jesteśmy również autorami wielu opracowań statyczno-wytrzymałościowych różnorakich konstrukcji przemysłowych. Jedną z nich jest wspomniana wyżej konstrukcja wsporcza pod bardzo drogie oprzyrządowanie w jednym z zakładów przemysłowych na Podkarpaciu.

Hala produkcyjna dwunawowa z suwnicami w każdej nawie

Miejscowość: Lublin

To co lubimy najbardziej to ambitne projekty, a taki właśnie jest i ten. Halę zaprojektowaliśmy głównie jako stalową, jedynie w części socjalnej mamy kilka elementów żelbetowych. Budynek zawiera dwie suwnice natorowe o nośności 5t każda, jeżdżące na belkach podsuwnicowych. Całość konstrukcji spoczywa na płycie fundamentowej, która zawiera w sobie instalacje ogrzewania podłogowego, a zatem płyta stanowi jednocześnie posadzkę hali. To nowatorskie rozwiązanie, znane z nielicznych inwestycji w Polsce, na zachodzie jest już dość popularne.

Konstrukcje i podkonstrukcje stalowe w elektrowni na biomasę

Miejscowość: Zolling, Bawaria, Niemcy

Dzięki współpracy z dużymi wytwórcami konstrukcji stalowych tj. MKL BAU uczestniczymy w projektach międzynarodowych. Mieliśmy przyjemność projektować w całości zakres konstrukcji jaki dostarczały polskie wytwórnie dla nowej elektrowni na biomasę w Niemczech.

Konstrukcje stalowe hal i wiat

Miejscowość: województwo lubelskie i podkarpackie

Jesteśmy autorami wielu modeli oraz konstrukcji stalowych hal i wiat. Tworzymy modele na zamówienie warsztatów prefabrykacji, z którymi ściśle współpracujemy. Nasze konstrukcje odznaczają się dbałością o każdy szczegół. Optymalizujemy konstrukcję tak by uniknąć zbędnych kosztów, a zarazem by zapewnić maksimum bezpieczeństwa.

INNE PROJEKTY KONSTRUKCJI BUDYNKÓW I BUDOWLI PRZEMYSŁOWYCH


  • PROJEKTY BUDOWLANE, WYKONAWCZE I WARSZTATOWE KONSTRUKCJI STALOWYCH WIEŻ I MASZTÓW ANTENOWYCH DLA BIURA PROJEKTOWEGO BOT BIURO OBSŁUGI TECHNICZNEJ (http://botprojekt.com/) W WARSZAWIE 
  • PROJEKTY BUDOWLANE, WYKONAWCZE I WARSZTATOWE KONSTRUKCJI STALOWYCH, DREWNIANYCH, MUROWYCH I ŻELBETOWYCH BUDYNKÓW I BUDOWLI PEZEMYSŁOWYCH PRACUJĄC W BIURZE PROJEKTOWYM KMT TOMASZ KLIMCZAK (http://kmtce.com/) W WARSZAWIE
  • PROJEKTY BUDOWLANE, WYKONAWCZE I WARSZTATOWE KONSTRUKCJI HAL STALOWYCH PRACUJĄC W FIRMIE PROJEKTOWO-WYKONAWCZEJ STAL-TECH (http://www.stal-tech.pl/) W ŁĄŻKU ORDYNACKIM POD JANOWEM LUBELSKIM

Copyright 2018 | Created by Jacek Kurzyna

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Majdan Stary 97B

23-414 Majdan Stary

tel. 510 147 427

biuro@kjconstruction.pl

ADRES

MENU

KJ CONSTRUCTION PROJEKTOWANIE I BUDOWA

Jacek Kurzyna

NIP: 9182061086

REGON: 381618756

 

O FIRMIE