Budynek handlowo-usługowo-biurowy

Miejscowość: Janów Lubelski

Obiekt ten zaprojektowaliśmy w konstrukcji żelbetowej monolitycznej jak i prefabrykowanej oraz stalowej. Konstrukcję prefabrykowaną w postaci sprężonych płyt stropowych kanałowych przyjęliśmy ze względu na znaczną rozpiętość (11m) oraz dość duże obciążenia. Konstrukcję stalową natomiast tworzą dźwigary kratowe dachowe, na których spoczywać będzie konstrukcyjna blacha trapezowa, a na niej stropodach odwrócony.

Budynek pensjonatu z salą weselną

Miejscowość: Flisy

Kolejny nasz projekt dużego obiektu o konstrukcji murowano-żelbetowej z dachem drewnianym w postaci więźby dachowej.

Budynek zabytkowego kościoła

Miejscowość: Majdan Stary

Od czasu do czasu zajmujemy się również nietypowymi projektami jeśli chodzi o konstrukcje. Przy tym obiekcie wykonaliśmy projekt remontu konserwatorskiego podłogi drewnianej w uzgodnieniu z wojewódzkim konserwatorem zabytków.

Budynek warsztatów samochodowych PGKiM

Miejscowość: Janów Lubelski

Współpracując z miejscowymi architektami braliśmy udział przy projekcie remontu budynku zakładu PGKiM. W naszym zakresie było dostosować konstrukcję do nowych wymagań inwestora oraz zaprojektowanie i wykonanie dokumentacji warsztatowej stalowego dachu budynku w postaci dźwigarów kratowych.

INNE PROJEKTY KONSTRUKCJI BUDYNKÓW USŁUGOWO-HANDLOWYCH, BIUROWYCH I UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ


 

  • PROJEKT BUDOWLANY KONSTRUKCJI BUDYNKU UJEŻDŻALNI KONI WRAZ Z PENSJONATEM Z FUNKCJĄ AGROTURYSTYKI WE WSI PAWŁOWICE GMINA TARCZYN, WSPÓŁPRACA Z WYKŁADOWCĄ POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ
  • PROJEKTY BUDOWLANE, WYKONAWCZE I WARSZTATOWE KONSTRUKCJI STALOWYCH, DREWNIANYCH, MUROWYCH I ŻELBETOWYCH BUDYNKÓW I BUDOWLI PRACUJĄC W BIURZE PROJEKTOWYM KMT TOMASZ KLIMCZAK (http://kmtce.com/) W WARSZAWIE
  • PROJEKT BUDYNKU SZATNI PRZY STADIONIE SPORTOWYM W MIEJSCOWOŚCI GIEDLAROWA

 

Budynek stacji paliw ORLEN w Stąporkowie

Miejscowość: Stąporków

Razem z biurem architektonicznym SkubikART zaprojektowaliśmy stację paliw ORLEN w Stąporkowie, woj. Świętokrzyskie. W naszym zakresie była adaptacja typowej konstrukcji do warunków miejscowym. Wizualizacja wykonana przez biuro SkubikART.

Budynek stacji paliw ORLEN w Zwoleniu

Miejscowość: Zwoleń

Projekt rozbudowy stacji paliw ORLEN w Zwoleniu, woj. Mazowieckie. Nasze biuro KJ CONSTRUCTION zajęło się swoją specjalnością, a mianowicie konstrukcją przebudowywanego budynku. Wizualizacja i architektura wykonana przez biuro SkubikART.

Budynek stacji paliw ORLEN w Garwolinie

Miejscowość: Garwolin

Kolejny projekt stacji paliw ORLEN, tym razem zawitaliśmy do Garwolina w województwie Mazowieckim. Konstrukcja stalowa i jej adaptacja #KJCONSTRUCTION, architektura i wizualizacja #SkubikART.

Budynek magazynowo-usługowy

Miejscowość: Janów Lubelski

Projekt konstrukcji budynku usługowo-magazynowego w Janowie Lubelskim. Jako #KJCONSTRUCTION zaprojektowaliśmy konstrukcję oraz wykonaliśmy projekt budowlany i warsztatowy. Budynek odznacza się ciekawą i niespotykaną elewacją frontową. Wizualizacja i architektura wykonana przez biuro SkubikART.

Copyright 2018 | Created by Jacek Kurzyna

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Majdan Stary 97B

23-414 Majdan Stary

tel. 510 147 427

biuro@kjconstruction.pl

ADRES

MENU

KJ CONSTRUCTION PROJEKTOWANIE I BUDOWA

Jacek Kurzyna

NIP: 9182061086

REGON: 381618756

 

O FIRMIE